Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

10 квітня до нас завітали гості, наші колеги – бібліотекарі шкільних бібліотек Оболонського району.

На базі бібліотеки імені Самеда Вургуна, Світланою Петрівною Биховченко методистом науково-методичного центру Оболонського РУО, було проведено семінар-практикум «Індивідуальна робота з читачами».

Досвідчені фахівці бібліотечної справи, ділились зі своїми колегами набутим досвідом індивідуальної роботи з найвдячнішою групою читачів – дітьми.

Бібліотекар школи СШ №211 Олена Миколаївна Брусніка, представила присутнім підготовлену нею змістовну презентацію з досвіду своєї індивідуальної роботи з читачами.

Високопрофесійним був виступ та презентація, яку підготувала для колег Світлана Петрівна Биховченко, по темі паспортизації бібліотек.

Цікавий огляд новинок методичної літератури підготувала Ніна Михайлівна Кожем’яка, бібліотекар ліцею №157 .

Спілкування на семінарі було в формі цікавого діалогу.

Наші гості мали можливість послухати власні вірші Атаї Акбарової, а також вірші Тараса Шевченка, перекладені на азербайджанську мову Атаєю ханум.

Працівники нашої бібліотеки розповіли гостям про життєвий та творчий шлях Самеда Вургуна, про спільну роботу з Посольством Азербайджанської республіки в Україні, КАУ, та МГО «Інститут Азербайджанства» по зміцненню дружби між нашими народами та пропаганді літератури, історії та культури Азербайджану. Під час невеликого ліричного відступу присутні послухали вірші азербайджанських поетів Самеда Вургуна та Мамед Араза.

Під час зустрічі колеги обговорювали спільні плани роботи на майбутнє.

 

Всі події

   

return_links(); ?>