Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

Круглий стіл «Мамед Емін Расулзаде – славний син великого народу»

31 січня 2014 року в публічній бібліотеці імені Самеда Вургуна відбувся круглий стіл «Мамед Емін Расулзаде – славний син великого народу».Захід було організовано посольством Азербайджану в Україні на виконання наказу президента Азербайджанської Республіки пана Ільхама Алієва і присвячено 130-й річниці від дня народження Мамеда Емін Расулзаде- одного із засновників Азербайджанської Демократичної Республіки, історика, літературознавця, письменника, перекладача.

Відкрила вечір завідувачка бібліотеки Галина Чеботарьова, яка зробила короткий біографічний екскурс по життю та діяльності Мамеда Еміна Расулзаде, відзначила його видатну роль не тільки в історії незалежності Азербайджану , а й в історії всіх тюркських народів. Мамед Расулзаде написав багато робіт по літературі Азербайджану, зокрема у нього є монографія «Азербайджанський поет Нізамі», стаття «Азербайджанська література», книга «Сучасна Азербайджанська література», та багато робіт по східній літературі.

Перед гостями заходу виступив Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні пан Ейнулла Мадатлі. Посол детально розповів про діяльність Мамеда Еміна Расулзаде, про нього, як про людину з надзвичайно високими людськими якостями, визнаного лідера в боротьбі за незалежність Азербайджану, видатного державного та партійного діяча що своєю працею вніс неоціненний вклад для процвітання азербайджанського народу.

Багато цікавих фактів про життя та діяльність Мамеда Еміна Расулзаде присутнім в залі навів керівник Центру азербайджанської мови та літератури при КНЛУ, професор Рафік Новрузов.

Присутні з задоволенням послухали виступ голови Спілки азербайджанської молоді в Україні Анара Таїрова.

Галина Чеботарьова щиро подякувала посольств у Азербайджану за співпрацю та всебічну підтримку бібліотеки.

Користувачі бібліотеки отримали в дар від посольства книгу Іси Габіббейлі «Азербайджанська література початку ХХ століття». Книга буде корисною всім, хто цікавиться азербайджанською літературою.

 

Всі події

   

return_links(); ?>