Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

31 жовтня - 1 листопада представники публічної бібліотеки ім. Самеда Вургуна прийняли участь в 3-му Бакинському міжнародному гуманітарному форумі, який відбувся в Азербайджані. У форумі взяли участь президент Азербайджану Ільхам Алієв, його дружина Мехрібан Алієва, члени уряду, депутати, офіційні особи з понад ста країн світу, відомі діячі науки і мистецтва, лауреати Нобелівської премії.

Відкрив форум президент Азербайджану Ільхам Алієв який зазначив, що мультикультуралізм є способом життя Азербайджану. «Азербайджан століттями був простором толерантності, і в 21 -му столітті в світі немає альтернативи мультикультуралізму», - зазначив президент. Яскравим прикладом цьому є те, що в Азербайджані зберігаються пам'ятники, що належать різним націям та релігіям, їх реконструкція та ремонт знаходяться в центрі уваги держави. Потім президент Азербайджану нагадав про ту гуманітарну катастрофу, яка триває в країні вже 20 років через неврегульованість нагірно - карабахського конфлікту.
Далі на форумі виступили 7 колишніх глав держав з різних країн світу та 13 лауреатів Нобелівських премій. На круглих столах по 8 різними напрямками обговорювалися актуальні проблеми сучасності. Метою їх були діалоги, обміни думками та обговорення з широкого спектру питань глобального характеру, що становлять інтерес для всього людства.
У рамках Форуму

 У рамках Форуму для гостей були організовані програми по ознайомленню з регіонами країни , культурною спадщиною та мистецтвом народу.

для гостей були організовані програми по ознайомленню з регіонами країни, культурною спадщиною та мистецтвом народу.

 

Всі події

   

return_links(); ?>