Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

23 жовтня 2013 року Радою Ветеранів 2-го мікрорайону було проведено вечір присвячений 70-річчю визволення Києва від фашистських загарбників. Кожну родину в нашій країні зачепила ця війна, нікого не милувала: багато солдатів не повернулось з поля битви і навіки залишились в пам ’ яті молодими, хто повернувся зранений, але живий, хто працював на перемогу в тилу…

Мало, надзвичайно мало, залишилось Ветеранів в наш час і кожна зустріч з ними – велика подія.

З привітаннями на вечорі виступили: заступник керівника апарату Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації Петро Олександрович Савенко, Леся Вікторівна Воронюк - заступник голови Оболонської районної в м. києві партії регіонів В.Антонова, керівник апарату організації.

Поетеса Тамара Михайлівна Сербіна читала свої вірші, Сафонова Зоя зачарувала зал виконанням відомих романсів, а народний фольклорний гурт «Вишиванка» порадував присутніх виконанням старовинних пісень, досі невідомих широкому загалу.

Спогадами про ті далекі воєнні часи з присутніми в залі поділились Ветерани Великої Вітчизняної війни: Панасенко Петро Андріанович та Курочкіна Антоніна Тимофіївна.

 

Бібліотеки імені Самеда Вургуна та імені Г.Котовського для дітей приняли активну участь у вечорі. Бібліотекарі підготували книжкову виставку, читали вірші на вечорі.

 

Всі події

   

return_links(); ?>