Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

Вечір-реквієм «Ходжали – пам’ ять, яку не зітре час”

23 лютого 2013 року в бібліотеці імені Самеда Вургуна, спільно з Київською міською організацією Конгрес азербайджанців України(КАУ), відбувся вечір-реквієм «Ходжали – пам’ ять, яку не зітре час”.

На вечорі були присутні працівники посольства Азербайджану, представники КАУ, української громадськості, учні азербайджанських класів київських шкіл, журналісти.

Перед присутніми гостями вечора виступив Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні пан Ейнулла Мадатлі, який глибоко освітив події страшної трагедії азербайджанського народу, назвав основних винуватців і висловив впевненість, що справедливість переможе і винуватці будуть покарані.

Потім зі словами скорботи і негодування з приводу кривавої трагедії Ходжали виступили Президент МГО «Інститут Азербайджанства», Голова КМО «Конгрес азербайджанців України» пан Крапівін Олег Андрійович та засновник КАУ, аксакал азербайджанської діаспори в Україні пан Талят Алієв.

Учні київських шкіл № 37, №188, №191, №247 та №216, під керівництвом пані Сафаї Наібової, відтворили перед присутніми сцени з вистави про Олександра Македонського, декламували вірші на різних мовах.

Учасники вечора закликали всіх не допустити подібних трагедій і зберігати мир на планеті.

 

Всі події

   

return_links(); ?>