Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

Вечір-імпровізація «СВІТ БІЛИЙ – ТВІЙ, СВІТ БІЛИЙ –МІЙ»

14 листопада в бібліотеці імені Самеда Вургуна відбувся вечір-імпровізація «СВІТ БІЛИЙ – ТВІЙ, СВІТ БІЛИЙ –МІЙ» з циклу вечорів азербайджанської літератури «Азербайджан - моєї долі талісман». Вечір був присвячений 80-тій річниці від дня народження відомого азербайджанського поета, публіциста, перекладача, заслуженого діяча культури Азербайджану, заслуженого діяча мистецтв Азербайджану, Народного поета Азербайджану Мамед Араза (справжнє ім’я Мамед Інфіл огли Ібрагімов.) Ім’я поета відоме не тільки в Азербайджані, а й далеко за межами країни. Його твори пронизані життєвою мудрістю і глибокою філософією, патріотизмом і ліричністю співзвучні з думками та поглядами поціновувачів поезії такого класу як у східного так і у західного читача.

Активними учасниками вечора були давні друзі нашої бібліотеки: завідувачка бібліотекою для дітей ім.. Г. Котовського Бурлака А.В. , викладачі музичної школи № 37 на чолі з директором Здоренко Н.І., директор Вишневська Т.В. та школярі спеціалізованої школи №247 Деснянського району, організатор - вчитель світової літератури Карташова О.О та школярі 8-б класу - спеціалізована школа № 216 Оболонського району.

Гостями нашого вечора були 3-й секретар Посольства Азербайджанської республіки в Україні - Руслан Гурбанов, представники азербайджанської діаспори, голова Спілки ветеранів мікрорайону Туманова Л.М., ветерани району, користувачі бібліотеки.

У присутніх на вечорі була можливість послухати вірші Самеда Вергуна покладені на музику, твори написані і виконані правнуком поета – Вургуном Векіловим. Творами Тараса Шевченка покладеними на музику, грою на бандурі та фортепіано, чарували присутніх викладачі музичної школи. Цілий вечір в залі звучали вірші Мамед Араза українською, російською, азербайджанською мовами і кращою подякою за виконання були сльози на очах присутніх.

 

 

Всі події

   

return_links(); ?>