Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Наша бібліотека
(фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 

З - поміж тих, хто останнім часом з’явився на кримському українському поетичному небозводі осібно виділяється голос Галини Литовченко (уродженки Володарського району, що на Київщині), котра ще зовсім недавно обрала місцем свого постійного помешкання, а відтак і роботи, одне з мальовничих приморських сіл Альмінської долини в Бахчисарайському районі Криму. Уже з перших публікацій у газеті «Кримській світлиці» її вірші привернули увагу шанувальників рідного поетичного слова. Друкувалася в журналі «Дніпро», газетах «Народна армія», «Літературна газета». Автор трьох поетичних збірок: «Не займай мене, осене...», «Лаванда на спомин». Свою нову книжку лірики «Шовком вишиті мережки» талановита поетеса подарувала бібліотеці ім. Самеда Вургуна. Збірка віршів складається з трьох частин: «Рідне мені», «Близькі і далекі вітрила», «Несподіваний дзвінок із Баку». У її віршах переплітається любов і туга за своїм рідним селом, де пройшло її дитинство, спалахнули перші дівочі почуття, туга за тим чого не повернути, а ще велика , непогасна цікавість до всього що відбувається навколо. Сюжети її поетичних розповідей це погляд зацікавленої української жінки на нове оточення. відносини з друзями не залежно від їхньої національності.

Поїздка саме до нашої бібліотеки не випадкова. Певний час пані Галина жила в Азербайджані і дуже полюбила азербайджанський народ, його культуру і традиції, назавжди закохалася в чарівний сонячний край. Через багато років, почувши в телефонній трубці голос друзів з далекого села Хидирли, знову відчула подих того загадкового Сходу. Так з’являється цикл віршів «Закавказзя в спогадах українки».

Завідувачка публічною бібліотекою Галина Кисла розповіла про творчість Самеда Вургуна, прочитала вірші поета та провела екскурсію бібліотекою.

 

Всі події

   

return_links(); ?>