Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

Чиж Юрій Іванович
28 листопада 2011 року в публічній бібліотеці ім. Самеда Вургуна відбувся «Чемпіонський урок киянина за здоровий спосіб життя» для учнів київських шкіл № 211,219,233 , який провів Чиж Юрій Іванович - Президент Міжнародної благодійної організації «Асоціація чемпіонів Європи, світу та Олімпійських ігор», заслужений працівник фізичної культури і спорту України, дворазовий чемпіон світу, п’ятиразовий чемпіон світу серед військовослужбовців, чемпіон світу серед студентів, чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон СРСР та України з фехтування на рапірах.
Зав. бібліотекою ім.. Самеда Вургуна Кисла Г.І., Чиж Ю.І.
Чиж Юрій Іванович

В доробку цього майстра понад 150 медалей. За сухою статистикою перемог і досягнень роки наполегливої праці, мегаліти пролитого поту на тренуваннях, сотні змагань, тисячі зустрічей на фехтувальній доріжці із суперниками в 40-ка країнах світу.

На тренерській ниві Юрій Іванович Чиж досяг також значних результатів, він багаторічний старший тренер національної збірної з фехтування, підготував 15 майстрів спорту, виборов для України першу «фехтувальну» золоту медаль чемпіона світу в особистому заліку зі своїм учнем Сергієм Голубицьким.

Працював, як тренер, у США, Німеччині, Китаї, Польщі, Туреччині, Угорщині, Південно-Африканській республіці, Йорданії.

Крім спорту Юрій Іванович віддає перевагу політиці, бо мріє про заможність і процвітання своєї країни.
Юрій Іванович проводить чемпіонські уроки в школах, дитячих садочках, в бібліотеках. Він розповідає молоді, що тільки здоровий спосіб життя та наполегливі тренування, бажання перемогти, не зважаючи на численні травми, допомогли йому подолати тернистий шлях до перемог. З великою увагою та повагою до визначного майстра слухали учні Юрія Івановича.

На згадку про зустріч Юрій Іванович подарував представникам шкіл та бібліотеці свою книгу «Моє життя – фехтування» і фото з чемпіоном.

На вечорі були присутні:

Самарська Лариса Михайлівна – керівник департаменту міжнародного туризму
Никитюк Олексій Олександрович – заступник начальника відділу у справах сімї, молоді та спорту Оболенської районної в місті Києві державної адміністрації
Радченко Олексій Петрович – Президент благодійного фонду «Діти. Молодь. Третє тисячоліття»

Учні сш. №211 на чолі з заступником директора Кудовбенко Л.В. та педагогом – організатором Ніколаєнко А.М., сш.№219 з зав. бібліотекою Вересенко Г.Б., сш. № 233 з зав. бібліотекою Ломовою Н.Н.

 

Всі події

   

return_links(); ?>