Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

 
9 листопада 2011 року в рамках святкування 105 річниці від дня народження Самеда Вургуна в бібліотеці, яка в 1978 році була названа на честь відомого азербайджанського майстра поезії і драматургії відбувся урок на тему: «Самед Вургун і Україна».
Гостями бібліотеки були азербайджанські діти, які навчаються в київських загальноосвітніх школах № 247, З20 та 37, з батьками та вчителькою азербайджанської мови і літератури Наібовою Сафайєю.
Завідувачка Галина Кисла провела екскурсію бібліотекою, розповіла історію її відкриття в 1974 році на новому масиві Оболонь в місті Києві. Діти, які вперше завітали в цю бібліотеку, відчули той священний трепіт перед мудрістю поколінь, перед невичерпним джерелом знань , що лине крізь віки, перед порухами людської душі: її болем і радістю, перед всім тим, що несуть в собі наші дорогі друзі - книги.
А потім в ошатній конференц залі відбувся урок:
«Самед Вургун і Україна»
.

Галина Кисла, читала вірші Самеда Вургуна в перекладі на українську мову, а Сафайя хану читала вірші азербайджанською мовою. Учні з захопленням прислуховувалися до кожного слова.

Це надихнуло їх на бажання прочитати твори великого майстра в оригіналі. З трепетом вони брали з полиць книги Самеда Вургуна і записували на свої читацькі формуляри.

Завершився урок - покладанням квітів до пам'ятника великого азербайджанського поета та драматурга.

 

Всі події

   

return_links(); ?>