Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

21 березня 2011 року у приміщенні Публічної бібліотеки ім. Самеда Вургуна відбулася поетична година з нагоди 105 річниці з дня народження великого Народного поета, заслуженого діяча мистецтв Азербайджанської РСР, академіка Академії Наук Азербайджанської РСР, лауреата двох Сталінських премій другого ступеню Самеда Вургуна.
На зустрічі були присутні радник Надзвичайного і Повноважного посла Азербайджанської республіки в Україні Йєгана Кавказли, начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Розмаїта Ліана Сергіївна та директор ЦБС Оболонського району м. Києва Людвік Наталія Вільямівна.

Зустріч вела завідуюча Публічною бібліотекою ім. Самеда Вургуна Кисла Галина Іванівна

Не раз я гори ці сходив,
Чув орлі клекоти струмків,
Здаля Араз мені шумів...
Тут у гірським своїм краю,
Я друзів стрів, любов свою...

Народ мій відає: ти мій,
Моє гніздо, прихилок мій.
Ти – рідний край мій дорогий.
Моєї долі талісман,
Азербайджан, Азербайджан!

Кисла Галина Іванівна
Йєгана Кавказли

Йєгана Кавказли виступила із словами вдячності Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації,Управлінню культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, завідувачці ПБ ім. Самеда Вургуна, а також від імені Надзвичайного і Повноважного посла Азербайджанської республіки в Україні подарувала бібліотеці карту Азербайджану, збірку книг, проектор та екран.

На зустрічі була присутня директор Київського літературно-меморіального музею Максима Рильського Вікторія Леонтіївна Колесник, яка розповіла про дружні відносини Максима Тадейовича з Самедом Вургуном.
Вікторія Леонтіївна Колесник
Розмаїта Ліана Сергіївна
Ліана Сергіївна привітала присутніх з днем народження азербайджанського поета, висловила подяку завідувачці Публічною бібліотекою ім. Самеда Вургуна за організацію зустрічі, підтримала прагнення Йєгани Кавказли до культурних взаємовідносин Азербайджану та України та співпраці між ПБ ім. Самеда Вургуна та Посольством Азербайджану в Україні.
Наталія Вільямівна запропонувала провести в травні цього року Ювілейний вечір Самеда Вургуна та запросити його сина Вагіфа Самедогли.
Людвік Наталія Вільямівна
Зустріч буде висвітлена в ефірі центрального азербайджанського телебачення.

Книги

подаровані

бібліотеці

Всі події

   

return_links(); ?>