Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

10 березня 2011 року Публічну бібліотеку ім. Самеда Вургуна ЦБС Оболонського району м. Києва відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні
Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі.
Пан посол мав зустріч з Головою Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Антоновим Василем Івановичем, заступником голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Совенком Петром Олександровичем, начальником Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Розмаїтою Ліаною Сергіївною, директором ЦБС Оболонського району м. Києва Людвік Наталією Вільямівною.
Радник Надзвичайного і Повноважного посла Азербайджанської республіки в Україні Егана Абілєвна Кавказлі
Посла супроводжували: радник Надзвичайного і Повноважного посла Азербайджанської республіки в Україні Йєгана Кавказли та другий секретар посольства Азербайджанської республіки в Україні Фарід Бабаєв
Другий секретар посольства Азербайджанської республіки в Україні Фарід Бабаєв
Начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві Розмаїта Ліана Сергіївна
Начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської районної в місті Києві Розмаїта Ліана Сергіївна акцентувала увагу на виконанні "Програми розвитку культури, духовності та мистецтва Оболонського району міста Києва на 2008-2012 роки".
У ході зустрічі директор ЦБС Людвік Наталія Вільямівна розповіла про інноваційні методи роботи бібліотек району, автоматизацію бібліотечних процесів, про портал ЦБС та сайт ПБ ім. Самеда Вургуна.

Завідувачка ПБ ім. Самеда Вургуна Кисла Галина Іванівна розповіла високим гостям про історію та сьогодення бібліотеки, про життя і творчість Самеда Вургуна, а також прочитала вірші поета в перекладах на українську мову.

Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі та Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Антонов Василь Іванович обговорили плани на подальшу співпрацю Оболонського району і Посольства республіки Азербайджан в Україні.

Надзвичайний і Повноважний посол Азербайджанської республіки в Україні Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі
Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Антонов Василь Іванович
Заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Совенко Петро Олександрович

Зустріч закінчилась покладанням квітів до пам’ятника великого сина азербайджанського народу Самеда Вургуна.

Всі події

   

return_links(); ?>