Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка

Наші координати

Як записатись

Правила користування

План роботи на рік

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Про Оболонь
Пошта

Пошук по сайту

 

З 5 по 9 липня 2007р. в столиці України м. Києві
відбулася ХVІ щорічна сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ,
в якій взяли участь майже 700 парламентарів,
що представляють 52 з 56 держав-учасниць.
10 липня 2007 року публічна бібліотека ім. Самеда Вургуна стала місцем урочистого прийому делегатів Шістнадцятої щорічної сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ від Азербайджану. В заході взяли участь делегати: Ф.Гейдаров, Е. Ібрагімов, А.Кулієв, а також були присутні гості: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Азербайджан в Україні Талят Алієв, голова КАУ А. Гюльмамедов, члени правління Конгресу Азербайджанців України.
Зустріч розпочалась покладанням квітів до пам’ятника Самеду Вургуну, відкритого біля бібліотеки у вересні 2006 року на честь 100-річчя поета.
У центрі уваги гостей був виступ Т.Алієва, який розповів, що пам’ятник Самеду Вургуну в Києві встановлено з ініціативи Посольства Азербайджану в Україні та Конгресу азербайджанців України при сприянні Київської міської державної адміністрації та держадміністрації Оболонського району, про плідну працю двох народів, яка стала знаменною у зміцненні дружби і культурних відносин України та Азербайджану.

Голова делегації Ф.Гейдаров висловив подяку за підтримку азербайджанської культурної спадщини в Україні та вручив пам’ятні подарунки для читачів бібліотеки.

Гості читали вірші свого співвітчизника – азербайджанською .

На завершення зустрічі завідувач бібліотекою Кисла Галина Іванівна провела екскурсію бібліотекою, під час якої розповіла про її історію та прочитала вірші Самеда Вургуна українською мовою.

Всі події