Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА
ім. САМЕДА ВУРГУНА

Головна сторінка
ЦБС

Головна сторінка
Слово до читачів

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Бібліотеці подарували

Книги, видані Посольством Азербайджанської Республіки в Україні

Наша бібліотека (фотогалерея)

Творчість читачів
Калейдоскоп подій

Про Самеда Вургуна

Твори Самеда Вургуна
Пошта

Пошук по сайту

 


Бібліотека заснована у 1974 році. Сучасну назву має з 1978 року. Книжковий фонд - 33,6 тис. примірників українською, російською, азербайджанською мовами, в тому числі платівки, нотні, довідково-бібліографічні видання. Щорічно обслуговує близько 5,0 тис. користувачів; кількість відвідувань за рік - 26,0 тис., книговидач - 103,0 тис. примірників.
Бібліотека співпрайцює з Конгресом азербайджанців в Україні та посольством Азербайджану в Україні, що сприяє розвитку культурних зв'язків та зміцненню дружби українського та азербайджанського народів.

Cайт бібліотеки ім. Самеда Вургуна буде корисним для усіх, зацікавлених у отриманні корисної інформації. Так, дізнатись про наявність в бібліотеці певної книги можна за допомогою електронного каталогу. Якщо Ви хочете дізнатися про культурні заходи, які проводяться на базі бібліотеки ім. Самеда Вургуна, Ви маєте змогу в режимі on-line подивитись наш план роботи на рік. Для отримання інформації про періодичні видання, які наявні у бібліотеці, дивіться розділ бібліотека передплатила.

Якщо Ви ще не стали читачем нашої бібліотеки радимо подивитись наступні розділи: наші координати, як записатись, правила користування бібліотекою. Вам також може бути цікаво подивитись на підбірку фотографій нашої бібліотеки.

На нашому сайті Ви також можете знайти краєзнавчу інформацію про район Оболонь, в якому розташована бібліотека, та підбірку наукових статей про життя та діяльність Самеда Вургуна , на честь якого названо нашу бібліотеку.

ЦПРБ ім. О.С.Пушкіна
Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової
Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного
Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна
Публічна бібліотека № 138
Дитячі бібліотеки
Бібліотека
ім. Аркадія Гайдара
для дітей
Бібліотека
ім. Олени Пчілки
для дітей
Бібліотека
ім. Саші Чекаліна
для дітей
Бібліотека № 102
для дітей
Бібліотека № 120
для дітей
Бібліотека № 129
для дітей
 
 
© 2006- ЦБС Оболонського району м.Київ
 
 

return_links(); ?>