Центральна Публічна Бібліотека "Почайна"

 19 вересня 2019 року у приміщенні читальної зали Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна відбувся чудовий концерт Ансамблю старовинної музики «Київ Бароко», під час якого виконувалися твори таких знаних на весь світ, і особливо у Європі, композиторів часів бароко, як: Й. Г. Шмельцера, К. Г. Абеля, Г. І. Бібера, Сен-Коломба, Т. Х’юма, Анни Бон та К. Ф. Абеля.

          Ансамбль «Київ Бароко» відвідує нашу бібліотеку вже не перший раз – його учасники є нашими друзями, а читачі бібліотеки завжди з радістю відвідують їх дивовижні концерти і чекають на наступну зустріч. Учасники ансамблю  – молоді викладачі музичної школи № 36   Олександр Хорольський, Олена Захарян, під керівництвом Поліни Захарян, сьогодні завітали до нас.

         Родзинкою цього унікального колективу є той факт, що музиканти вивчають, відроджують, ретельно зберігають і популяризують рідкісну і маловідому музику європейського середньовіччя, часів Ренесансу і Бароко, яка колись звучала при королівських дворах країн Європи, була модною і неймовірно популярною і у високих палацах, і у простих будинках містян. Ця музика потрапила до України з козацькою старшиною, яка часто переймала культуру наших західних сусідів. Та з плином часу їй на зміну прийшли нові музичні течії, змінилися музичні інструменти, манера виконання, вподобання публіки. Але і сьогодні музика Бароко вражає своєю чарівністю, емоційністю та живим настроєм.

         Ще одною унікальною рисою ансамблю «Київ Бароко» можна вважати і знайомство з їх незвичними музичними інструментами, адже вони є унікальними і старовинними - в Україні та, навіть, у Європі таких екземплярів залишилося дуже мало.  У них свій особливий голос, проникливе звучання, яке доносить до слухачів музику з минулого.

На початку виступу, наші гості познайомили слухачів, яких зібралося багато, з історією і роллю кожного музичного інструменту, розповіли цікаву історію їх виникнення і розвитку. Впродовж всього концерту музиканти пояснювали історичне значення кожного твору, знайомили з композиторами, чиї досягнення в музиці і сьогодні вражають.

Концерт відбувся у затишній і неймовірно чуйній атмосфері, звучала дивовижна музика, усі присутні захоплено переживали ті приємні почуття.

 


Адреса ЦПРБ "Почайна"

Завітати до нас

Адреса

просп. Оболонський, 16

⮞ Як добратись

Метро: ст. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34, 47 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 50, 73, 102 - до зупинки "ст. м. Оболонь"; 99 - до зупинки "ст. м. Мінська" 
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"


Графік роботи

Понеділок 11:00 - 19:00
Вівторок 11:00 - 19:00
Середа 11:00 - 19:00
Четверг 11:00 - 19:00
П'ятниця вихідний
Субота 11:00 - 18:00
Неділя 11:00 - 18:00

Останній день місяця - санітарний


Контакти

Абонемент: 063-510-71-17
Читальна зала: 063-510-71-18

Відвідувань ЦПРБ "Почайна"