24.03.2023 до Центральної публічної районної бібліотеки Оболоні завітав почесний гість і давній друг нашої бібліотеки - Мико́ла Володи́мирович Томе́нко, відомий український політик, громадський діяч, науковець і видавець.

         Наш гість завітав до бібліотеки з важливою просвітницькою місією і щирими книжковими дарами. Сьогодні в рамках Благодійної акції «Українським дітям – українські книжки» він передав бібліотекам Оболоні цінний дарцілу колекцію чудових, новеньких, неймовірно гарних і прекрасно проілюстрований книжок для наших юних читачів – дітей  і підлітків. Книжки від різних видавництв містять чудові захоплюючі історії українських та іноземних письменників, всі вони яскраво оформлені, перекладені гарною українською мовою і викликають бажання гортати сторінки, занурюючись у пригоди!

Ми надзвичайно вдячні Миколі Володимировичу за чудовий дар і його вклад у просвітницьку та громадську роботу!

Усіх наших читачів ми також хочемо запросити на творчу зустріч з Мико́лою Володи́мировичем Томе́нко, що відбудеться в стінах нашої ЦПРБ 30.03.2023 о 16.00, під час якої він розповість про проект «Українським дітям – українськи книги» і презентує подаровану літературу, торкнеться тем видавничої справи і дитячої книги.

Чекаємо на зустріч з вами!


Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: 099-058-69-43; 097-534-97-62;


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,