×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

 24.03.2023 до Центральної публічної районної бібліотеки Оболоні завітав почесний гість і давній друг нашої бібліотеки - Мико́ла Володи́мирович Томе́нко, відомий український політик, громадський діяч, науковець і видавець.

         Наш гість завітав до бібліотеки з важливою просвітницькою місією і щирими книжковими дарами. Сьогодні в рамках Благодійної акції «Українським дітям – українські книжки» він передав бібліотекам Оболоні цінний дарцілу колекцію чудових, новеньких, неймовірно гарних і прекрасно проілюстрований книжок для наших юних читачів – дітей  і підлітків. Книжки від різних видавництв містять чудові захоплюючі історії українських та іноземних письменників, всі вони яскраво оформлені, перекладені гарною українською мовою і викликають бажання гортати сторінки, занурюючись у пригоди!

Ми надзвичайно вдячні Миколі Володимировичу за чудовий дар і його вклад у просвітницьку та громадську роботу!

Усіх наших читачів ми також хочемо запросити на творчу зустріч з Мико́лою Володи́мировичем Томе́нко, що відбудеться в стінах нашої ЦПРБ 30.03.2023 о 16.00, під час якої він розповість про проект «Українським дітям – українськи книги» і презентує подаровану літературу, торкнеться тем видавничої справи і дитячої книги.

Чекаємо на зустріч з вами!

{gallery}biblioteki/pushkina/2023_gallery/2023_03_27{/gallery}


Відвідувань ЦПРБ "Почайна"