День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятний день встановлено указом Президента України 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.
«Небесна сотня»
Небесна сотня, ангели країни,
Пам’ять про вас не згасне крізь роки,
Гідні сини і дочки України.
Земля вам пухом, слава на віки!
Ви найдорожче віддали – життя,
За правду, справедливість, за свободу,
За перший крок у світле майбуття,
За кращу долю нашого народу.
Пливуть роки, а серце думи крають:
Іде війна, на Сході скрізь руїни…
Та віримо! Герої не вмирають!
Вони на стражі… Слава Україні!
                                                                      (Пелепей Тетяна)


Відвідувань ЦПРБ "Почайна"