12 січня у ЦПРБ ім. О. С. Пушкіна відбулася зустріч з читачами, присвячена життю та творчості унікальної особистості, людини надзвичайних талантів і сили духу, завдяки якій людство розпочало освоєння Космосу і вступило у еру нових технологій та небаченого наукового прогресу -  розповідь наша була присвячена Сергію Павловичу Корольову, видатному  українському радянському вченому-конструкторові у галузі ракетобудування, якого справедливо вважають засновником практичної космонавтики.

Сергій Корольов прожив неймовірно плідне, але важке життя, яке було осяяне яскравими злетами та падіннями, саме життя його часто було під загрозою у жахливі роки сталінських репресій, але він знайшов сили вижити у таборі та все одно йти до своєї мети: врешті, вже будучи академіком АН СРСР (з 1958 року), він очолив ракетну програму СРСР, під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракету, перший штучний супутник Землі, здійснено було перший політ людини в Космос та вихід людини у відкритий Космос.

Під час нашої зустрічі ми представили нашим гостям, які завітали до бібліотеки, мультимедійну презентацію, присвячену подіям життя цієї геніальної людини, розповіли про найвідоміші винаходи Сергія Корольова і його сміливі наукові ідеї та розробки, представили багато цікавого фото-відеоматеріалу.

Наші читачі проявили значний інтерес до особистості вченого, зустріч відбувалася у дружній і творчій атмосфері.


Відвідувань ЦПРБ "Почайна"