13 жовтня 2021 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературно-музична година «Дарую людям пісню», присвячена 100-річчю від дня народження видатного українського поета, автора популярних, улюблених народом пісень, ніжного і трепетного лірика Дмитра Луценка.

Дмитро Луценко –  талановитий  поет-пісняр в епоху золотої пори української естрадної пісні 60-х-80-х років ХХ ст. У фондах українського радіо збереглося більше, ніж 300 пісень, написаних на слова Дмитра Омеляновича. Понад 30 вважаються народними, бо несуть до людей справжнi і зміст, і мелодію. Пісенний засів Дмитра Луценка став окрасою репертуару не лише відомих професійних спiвакiв, а й численної армії самодіяльних митців. Виконують їх і сучасні виконавці.

Вихований українською матір’ю і рідною землею, поет Дмитро Луценко є палким патріотом України. Його образи взяті із самого життя, барви – від квітів, трав і рік, українського неба. Його поезія близька кожному, тому й полюбилася людям. Вона про любов, отчу землю, вірність, про те, чим живе людина.


Відвідувань ЦПРБ "Почайна"