Colors: Green Color

Калейдоскоп подій ЦПРБ "Почайна"

11 червня у читальному залі Бібліотека "Почайна" відбувся концерт "З журбою радість обнялась" від педагогів Дитяча музична школа 40 Оболонського району.
Невимушена атмосфера, еклектична підбірка творів...
Детальніше...

29 травня 2024 року в ЦПРБ «Почайна» відбувся концерт присвячений святкуванню Дня Києва. Наші друзі учні та вчителі дитячої музичної школи № 40, як завжди подарували відвідувачам бібліотеки приємні хвилини та чудовий настрій.

Детальніше...

30 травня 2024 року в ЦПРБ «Почайна» відбулася друга частина інформаційної лекції: «Симон Петлюра: запрошення до читання». Олена Вікторівна Некора - дослідниця культурної спадщини Симона Петлюри, розповіла про культурну  діяльність Симона Васильовича, його юнацькі роки та навчання.

Детальніше...

22 травня 2024 року виповнюється 145 років від дня народження Симона Петлюри - видатного українського державного, військового та політичного діяча, а також публіциста, літературного і театрального критика.

Детальніше...

21 травня в світі відзначають Міжнародний день чаю. Тож з цієї нагоди в ЦПРБ «Почайна» відбулася інформаційна година «Чайні традиції світу». Відвідувачі прослухали інформаційну лекцію про те, які традиції чаювання існують в різних країнах світу та в Україні. Присутні мали змогу продегустувати Іван-чай.

Детальніше...

Відвідувань ЦПРБ "Почайна"