10 лютого 2020 року до дня пам’яті О.С. Пушкіна в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературно-художня година  «Себе, як в дзеркалі я бачу…». До нашої бібліотеки завітали шанувальники творчості великого генія літератури. Бібліотекарі підготували та продемонстрували відеопрезентацію про портрети О.С. Пушкіна.

Особистість Пушкіна, його коротке, але прекрасне життя, повне драматичних подій, боротьби і натхненної творчої праці, його неперевершені літературні твори завжди привертали  увагу художників різних епох, служили і продовжують служити для них невичерпним джерелом натхнення. Велика образотворча галерея, створена за два століття, включає в себе портрети Пушкіна, картини, пов'язані з ключовими подіями поета, ілюстрації до його творів. Образ Пушкіна в живопису відтворювався художниками різних епох зовсім по-різному. Сучасники поета робили акцент на романтичній, задумливій і волелюбній натурі творця, тому його портрети випромінюють незалежність, піднесеність, стрімкий політ зухвалої думки. Живописцям пізніших періодів цікавий не стільки сам поет, скільки його насичена біографія, яку кожен інтерпретує і розкриває на свій розсуд, щоб надати своєму герою актуальності.

Після перегляду відеопрезентації кожен бажаючий міг виступити, прочитати вірші великого поета та висловити свої враження.

 


Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: 099-058-69-43; 097-534-97-62;


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,