ЦЕНТРАЛЬНА ПУБЛІЧНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ім. О.С.ПУШКІНА

Colors: Green Color

Калейдоскоп подій

20 вересня 2023 року до Центральної районної бібліотеки Оболонського району міста Києва завітали представники Центру комплексної реабілітації дітей та молоді Оболонського району міста Києва.

Детальніше...

У календарі повно різних цікавих і незвичних днів і свят. В основному вони придумані людьми, які намагаються поглянути на життя з нестандартної точки зору, привнести більше свіжості і натхнення в повсякденну рутину або просто повеселитися.

Детальніше...

14.09.2023 у Центральній публічний районній бібліотеці Оболонського району м. Києва відбувся творчий захід з циклу «Видатні постаті України», присвячений життю та творчості видатної жінки –драматурга, поетеси, письменниці, громадської та культурної діячки Людмили Старицької-Черняхівської, рідної дочки відомого драматурга і театрального діяча Михайла Старицького та племінниці видатного композитора Миколи Лисенка.

Детальніше...

29 серпня 2023 року в Центральній публічній районній бібліотеці Оболонського району міста Києва було проведено інформаційну годину «Здобути Україні волю» до 95-ї річниці від дня народження Левка Лук’яненка.

Детальніше...

13 липня 2023 року в Центральній публічній районній бібліотеці Оболонського району міста Києва було проведено літературну годину «Шукає серце щастя» до 115 р. від дня народження поета, письменника і перекладача Василя Барки.

Детальніше...

6 липня 2023 року о 15.00 відбулася літературна зустріч, присвячена історії життя та творчості Ольги Петрівни Драгоманової-Косач, яка багато років працювала під псевдонімом Олени Пчілки.

Детальніше...

Наша адреса: м. Київ,Просп. Оболонський, 16
Тел.: (044) 419-84-11


Транспорт:
Метро: Ст. М. "Мінська" або "Оболонь"
Тролейбуси: 24, 34 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська""
Автобуси: 102, 94, 99 - їхати до зупинки "СТ. М. "Оболонь""
Маршрутні таксі : 164, 224, 464 - їхати до зупинки "Ст. М. "Мінська"

,