Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Вебінар «Бібліотеки: Ласкаво просимо, або Стороннім вхід заборонено»
(м. Липецьк)

26 листопада 2013 року о 08.30 за київським часом (о 10.30 за московським часом) Центральна публічна районна бібліотека ім. А.С. Пушкіна приєдналася до участі у web - конференції для бібліотечних фахівців «Бібліотеки: Ласкаво просимо , або Стороннім вхід заборонено», яку було організовано співробітниками Централізованої бібліотечної системи м. Липецька ( Росія) за підтримки адміністрації міста та Російської бібліотечної асоціації у рамках Липецьких бібліотечних читань, що проходять з 25 до 27 листопада.

Цьогорічні читання організатори присвятили темі «Бібліотеки в культурному просторі міста: вибір стратегії та орієнтири». Традиційно у роботі Читань взяли участь представники бібліотечної спільноти не тільки різних регіонів Росії, але й ближнього зарубіжжя.

Вебінар « Бібліотеки: Ласкаво просимо , або Стороннім вхід заборонено » відбувся у Центральній міській бібліотеці ім. С. Єсеніна за участю провідних фахівців бібліотечної справи різних систем і відомств Росії та країн СНД, зокрема: міст Російської Федерації - Москви, Липецька, Калінінграду, Пермі, Тули, Тольятті, Ярославля, а також з міст Києва (Україна), Могильова (Білорусь), Паневежису ( Литва), Тель-Авіву (Ізраїль).

Під час вебінару прозвучали доповіді та повідомлення з актуальних питань популяризації читання серед населення. Учасники представляли свої мультимедійні презентації, фільми, обмінювалися досвідом, обговорювали можливість його практичного застосування, коментували найбільш цікаві повідомлення.
Від України у вебінарі взяла участь ЦБС Оболонського району м. Києва. Головний методист Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна Вікторія Дорогих представила колегам яскраву презентацію «ЦБС Оболонского района г. Киева представляет: “Читаем все – читаем вместе!”.
На початку виступу вона познайомила гостей вебінару з особливостями сучасного життя та культурного розвитку Оболонського району столиці, а далі розповіла про основні напрямки роботи ЦБС щодо просування книг до читачів, популяризації читання серед населення та методів роботи із юними користувачами бібліотек.
Захід пройшов у дружній робочій атмосфері взаєморозуміння та натхнення, були представлені надзвичайно цікаві доповіді учасників.

 

Всі події

return_links(); ?>