Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

18 вересня 2013 року о 12.30 у приміщенні Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна відбулася творча зустріч із талановитим художником, поетом та викладачем Адлером Королівим. Під час зустрічі читачі та працівники нашої бібліотеки мали чудову нагоду щиро поспілкуватися із митцем, ознайомитися із його творчістю та поетичним доробком, прослухати у його виконанні вірші, які увійшли до його нового поетичного видання.

Адлер Королів народився 20 травня 1937 року в місті Києві. Згодом, він закінчив Київський державний художній інститут, і довгий час, як художник-графік, займався мультиплікацією плакатним живописом, створенням гобеленів. Сьогодні він викладає у дитячій художній школі № 3 у місті Києві, а також є Членом Спілки художників України та Спілки письменників України. Адлер Королів є також автором книжок «Страчені храми», «Княжі лови», «Міжсезоння».

Під час зустрічі у нашій бібліотеці митець презентував присутнім свою четверту збірку поезії «Застуджений вітер». Цього разу поет та художник Адлер Королів поєднав обидві складові своєї творчості та результат присвятив Великому Кобзареві - Тарасу Шевченкові. У книзі «Застуджений вітер» гармонійно поєдналася поезія та живопис, адже поет присвятив її автопортретам Тараса Шевченка, які були створені Кобзарем у різні часи. До збірки поета увійшла також лірика останніх років.

Творча зустріч пройшла у теплій та приємній атмосфері, а наприкінці зустрічі наш шановний гість подарував кожній бібліотеці Централізованої бібліотечної системи Оболонського району екземпляр своєї нової збірки.

 

Всі події

return_links(); ?>