Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

18 квітня гостем ЦПРБ ім О.С.Пушкіна був відомий український поет, головний редактор журналу «Дніпро», член Спілки письменників України, громадський діяч, заслужений діяч мистецтв України Луків Микола Володимирович.

Микола Луків автор двох десятків поетичних збірок: «Ріка», «Шлях», «Політ», «Весняні дощі», «Отча земля», «Кущ осінньої калини», «Поезії», «Право на пам'ять», «Росте черешня в мами на городі» та інших. Доля Миколи Луківа здається парадоксальною. За три десятиліття творчого життя він випустив тридцять поетичних книжок, написав триста пісень, поміняв лише два місця роботи — 11 років працював у «Літературній Україні» і ось уже 29 років незмінно очолює часопис «Дніпро». Здається, його шлях легкий: за книжками приходили літературні премії (ім. М. Островського, Г. Сковороди, В. Вернадського, С. Гулака-Артемовського), у періодиці друкувались добірки нових віршів, по радіо часто звучать його поезії та пісні у виконанні відомих співаків. Син фронтовика, простий сільський хлопчина став відомим поетом, завдячуючи своєму талантові та талановитим людям, які зустрічались на його життєвому шляху.

Кожній бібліотеці району Микола Вододимирович подарував книги та диски з записами пісень, автором яких він являється. Читав вірші, розповідав про себе і свою творчість, згадував письменників, з якими звела доля і довелося працювати на поетичній ниві. З теплотою в голосі розповідав про Ю,О. Збанацького, О.Т.Гончара, А.Малишка, М. Стельмаха.

Закінчилася зустріч читанням віршів та відповідями на запитання, які ставили присутні.

 

Всі події

return_links(); ?>