Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

День Перемоги!
7 травня 2012 року у приміщенні Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна на базі дитячого відділу відбулося свято з нагоди відзначення Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Учасниками заходу стали учні других класів школи № 214. Святкову програму для юних гостей підготували спільно працівники дитячого відділу, читальної зали та абонементу бібліотеки.

На сходах бібліотеки дітей зустріла завідувачка дитячим відділом Директоренко Тетяна Іванівна, яка провела юних відвідувачів по бібліотеці, розповіла їм про роботу закладу, познайомила учнів із постаттю Олександра Сергійовича Пушкіна, ім’я якого носить бібліотека.

У продовження свята діти були запрошені до перегляду презентації «Знову ранок травневий білим квітом кружляє», присвяченої подіям Великої Перемоги.

З надзвичайною зацікавленістю присутні слідкували за розповіддю та унікальними історичними матеріалами, які демонструвалися на екрані. Жодний не залишився байдужим - увага всіх дітей була прикута до історичних подій. Цей у рок мужності, - лише маленька часточка великої пошани полеглим, що віддали своє життя заради мирного неба .
Наприкінці заходу діти із захопленням переглянули мультиплікаційні фільми: казку «Салют» і «Солдатську казку (за твором К. Паустовського), а також відеокліп «Алые закаты» групи «Герої».
Після завершення урочистої частини, діти спілкувалися, переглядали книжечки, здавали питання, з радістю фотографувалися. Свято пройшло у теплій атмосфері – воно принесло згадку про радість Великої Перемоги та відчуття вдячності її творцям.
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Всі події

return_links(); ?>