Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

9 вересня 2011 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулося засідання міжнародного круглого столу "Інтелектуальний простір публічних бібліотек" (міст Київ – Санкт - Петербург).

Бібліотеки ЦБС Оболонського району відвідала гостя із Санкт – Петербурга Чудакова Ірина Вікторівна, завідувач публічної бібліотеки "Ржевская" ЦБС Красногвардійського району м. Санкт – Петербурга.

Спонсор корпорація "Оболонь"

Директор ЦБС Оболонського району Людвік Наталія Вільямівна відкрила роботу круглого столу, представила гостей і наголосила, що впровадження інновацій, створює позитивний образ бібліотеки у реальному та віртуальному просторах .
Із вступним словом до присутніх звернулась начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Розмаїта Ліана Сергіївна. Вона привітала учасників круглого столу
Гостю із північної столиці привітав заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації з гуманітарних питань Совенко Петро Олександрович . Петро Олександрович відмітив, що стало вже традицією зустрічі бібліотекарів Києва з російськими колегами і подарував Чудаковій І.В. сувенір на добру згадку про гостинну українську землю.

Ірина Вікторівна розповіла про роботу публічних бібліотек Санкт – Петербурга:
про нові можливості віртуального обслуговування в бібліотеках Красногвардійського району м. Санкт – Петербурга;
про корпоративну мережу загальнодоступних бібліотек Санкт – Петербурга, яка об’єднує усі публічні бібліотеки. Портал надає доступ до ресурсів усіх загальнодоступних бібліотек, виконує по шук у всіх електронних каталогах. Зареєстрований користувач має змогу зробити заказ документа або його копію і отримати його в найближчій йому бібліотеці.

Для пошуку необхідних документів можна скористатись електронним каталогом ЦБС Красногвардійського району, електронними бібліографічними базами даних, в тому числі і БД корпоративної мережі загальнодоступних бібліотек Санкт – Петербурга. Традиційні каталоги не поповнюються, але ними можна скористатися для пошуку видань, що надійшли в бібліотеку до 2008 року. Бібліотека "Ржевская" – учасник корпоративних проектів: "Служба віртуальної довідки", "Електронна доставка документів" та ін.

Завідувач відділом Національної бібліотеки України для дітей Дзюба Наталія Йосипівна провела презентацію про Корпорацію дитячих бібліотек України з аналітичного розпису періодичних видань . Учасником проекту може стати будь-яка бібліотека для дітей, яка веде електронний каталог у програмному середовищі «МАРК-SQL» і  дотримується  правил співпраці.

Директор корпорація "Матрікс" Березна Тетяна Іванівна та Волковий Олексій Олександрович продемонстрували фільм "Незалежна бібліотечна корпорація "Матрікс"" та розповіли про співробітництво з бібліотеками України.

До участі у круглому столі були запрошені провідні фахівці бібліотек міста Києва:

- Національна Парламентська бібліотека України: головні бібліографи Лагута Л.В., Кравченко С.М., головний бібліотекар Южгневич С.М. ;

- Національна бібліотека України для дітей: зав. відділами: Дзюба Н.Й., Красножон В.М., провідний бібліограф Кисельова С.В.;

- Центральна міська бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей: зав. відділом Гусєва І.І., зав. відділом обслуговування Енгібарян С.С.;

- ЦБС Печерського району м. Києва

- ЦБС Подільського району м. Києва

- ЦБС Дарницького району м. Києва

- ЦБС Деснянського району м. Києва

- ЦБС Дніпровського району м. Києва

- ЦБС Шевченківського району м. Києва

 

Колеги задавали питання і ділились своїми досягненнями в роботі з ЕК, БД.

 

 

Всі події

return_links(); ?>