Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Бібліотека передплатила

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Курси підвищення кваліфікації з питання меморіальної функції
бібліотек на прикладі ЦПРБ ім. О.С.Пушкіна.
21 квітня 2010 року у приміщені читальної зали ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна на базі Академії керівних кадрів було проведено курси підвищення кваліфікації з питання меморіальної функції бібліотек на прикладі ЦПРБ ім. О.С.Пушкіна.

Співробітники бібліотеки поділились досвідом роботи своєї діяльності у питаннях меморіальної функції, а саме: збору та зберігання раритетних та образотворчих видань, інформаційно-бібліографічної роботи, реклами та вшанування пам’яті О. С. Пушкіна – основоположника російської мови.

Із вступним словом виступила директор ЦБС Оболонського району Наталія Вільямівна Людвік, яка узагальнила досвід роботи бібліотек району з питання меморіальної функції. Вона розповіла про залучення до підтримки меморіальності бібліотек громадських та державних організацій: "Культурного центра "Русское собрание", "Русскую общину" Оболонского району, Товариство "Пушкініст", посольство Азейбарджану в Україні, представників держадміністрації та управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Оболонської РДА.

Слухачам був запропонований перегляд електронної презентації "Меморіальна функція бібліотеки ЦПРБ ім. О.С.Пушкіна".

Заступник директора Валентина Дмитрівна Дембрович теоретично обґрунтувала, презентувала в електронному вигляді та розкрила деякі аспекти меморіальної функції бібліотек на прикладі діяльності ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна, звернула увагу на місце деяких матеріалів сайту бібліотеки про поета в Інтернеті, їх релевантність по відношенню до матеріалів "Вікіпедії" та "Яндексу".

Завідувачка читальної зали Світлана Андріївна Підлісна презентувала в електронному вигляді книжкові, віртуальні виставки та масові заходи присвячені вшануванню пам’яті великого російського поета О. С. Пушкіна, які систематично проводяться бібліотекою.

Всі події

 

return_links(); ?>