Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

13 грудня 2017 року, напередодні зимових свят, Центральна публічна районна бібліотека ім. О.С. Пушкіна приймала у своїй затишній залі юних гостей –
учнів 3-го класу школи № 239.

Темою нашої зустрічі стало знайомство з життєвим шляхом найвідомішого та улюбленішого в світі християнського Святого – Миколая Чудотворця, усе земне буття якого було відзначене добротою, благодійництвом та дивовижними чудесами, які вражали його сучасників і відбуваються дотепер напередодні Різдва Христового.

Святого Миколая Чудотворця вшановує весь християнський світ: католики та греко-католики святкують День Святого Миколая 5 грудня, а православні християни відзначають його 19 грудня, за новим стилем. Але незалежно від розбіжностей, Святого Миколая щиро шанують в усіх куточках світу за його добрі справи, чудесну силу його молитов, і те, як він своїм прикладом навчив людство справжній благодійності – показав, що добрі справи, подарунки і пожертви варто робити таємно, не вимагаючи собі за це подяки та слави.

Наші юні гості завітали до дитячого відділу бібліотеки рано вранці – на них вже чекала мультимедійна презентація і розповідь про яскраве і сповнене милосердя до ближніх життя Святого Миколая - його юні роки, молодість, прийняття духовного сану і невпинну роботу заради громади, встановлення миру, порятунку невинних, бідних, хворих та усіх, кому була потрібна допомога.

У своїй розповіді головний методист бібліотеки Вікторія Дорогих торкнулася і надзвичайно цікавої та веселої теми – як релігійний образ Святого Миколая історично поєднався з образом казкового дідуся-ельфа і став усім відомим невід’ємним персонажем Різдвяних історій - Санта Клаусом. А ще вона розповіла, звідки пішли та як розвивалися дуже різноманітні, смішні та неймовірні традиції святкування Дня Святого Миколая у різних країнах світу. Діти дізналися про те, як звуть Святого Миколая різні народи, якими транспортними засобами користується Святий Миколай, прямуючи до дітей у різні куточки Землі, а також які є у нього чарівні та незвичні помічники.

А ще на дітей чекав веселий майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси - маленького тендітного Різдвяного Янголятка. Його провели для всіх присутніх наші добрі народні майстрині - пані Наталя Чередниченко та знаменита Фея Джессіка – відома українська дитяча письменниця Галина Каланчук. Усім дітям роздали матеріали для рукоділля, і скоро юні читачі власноруч створили чудові Різдвяні прикраси для своїх батьків та друзів. Тепер вони зможуть зробити подарунки усім, кому забажають, а своїх іграшкових янголяток зможуть вдома допрацювати і прикрасити відповідно власній фантазії.

Зустріч пройшла у веселій та творчій атмосфері, діти пообіцяли, що обов’язково будуть відвідувати нашу бібліотеку, брати участь майстер-класах та творчих заходах, що відбуватимуться у наших стінах.

Ми завжди чекаємо на вас, юні друзі!

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>