Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

19 жовтня 2017 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна зібралися шанувальники творчості великого поета Олександра Сергійовича Пушкіна.

Пушкін – співець природи. Осінь – це золота пора року, яка вражає різноманіттям квітів, плодів, фантастичним поєднанням кольорів. Пушкін не раз повторював, що осінь – його найулюбленіша пора року. Осінню він краще та більш за все писав, до нього приходило «натхнення», особливий стан.

Для присутніх гостей була продемонстрована відеопрезентація «Унылая пора! Очей очарованье!».

Пушкін був творчо щасливий осінню. Але небагато хто, спостерігаючи сірі пейзажі, голі кущі, похмуре небо, відчуваючи холодне дихання цього періоду, можуть розгледіти в цій порі особливу красу. І прийняти з пошаною та з вдячність те, що нам подарувала природа. А всі вірші Пушкіна про осінь завжди наповнені особливою любов’ю та ніжністю до її щедрих дарів.

І якщо яким-небудь осіннім днем на душі стане сумно, обов’язково потрібно сходити в ліс, щоб послухати спів пташок, побачити, як стрибає білка, поспостерігати як падає листя та згадати вірші О.С. Пушкіна про осінь. І тоді серце звільниться від відчуття суму, а в душі прокинуться найпрекрасніші почуття, які тільки може пробудити ця золота пора.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>