Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

6 квітня 2017 року о 16.00 в Центральній публічній районній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна відбулася захоплююча творча зустріч з письменником, істориком, блогером, журналістом з Луганська, що тимчасово мешкає на Житомирщині,автором історичної прози - Павлом Правим (Бондаренко) та його колегою – поетом, письменником, видавцем і громадським діячем - Сергієм Пантюком.

У цей день до бібліотеки для спілкування з письменниками завітали численні читачі, які вели активну жваву розмову, цікавилися книжковими новинками та творчим доробком авторів, задавали питання, полемізували з ними.

Пан Павло презентував свої нові видання «Бандеров цы. Красным по черному. Ангелы и демоны великой войны», «Владимир, крещенье ложью», «Святослав, каган русів. Убитий та оббреханий». Він коротко розповів про своє життя та творчість, а також торкнувся теми розвінчання історичних міфів, якою пронизані всі його твори. Адже скільки існує сама історична наука, стількі ж існують і численні історичні «фейки», міфи та підробки, створені у різні часи на замовлення правителів, щоб у вигідному світлі показати часи свого правління та, часто, сховати від справедливого обурення потомків сліди своїх злочинів і неприйнятних вчинків, або ж змінити та викривити ставлення нащадків до них.

Павло Правий присвятив свою літературну творчість саме пошуку історичної правди, намаганню донести її до читачів крізь попіл часу, відшукуючи достовірні джерела під час своїх історичних дослідів, змушуючи читачів мислити критично, не лінуватися знайомитися з первинними джерелами, співставляти факти та активно розмірковувати над логікою подій, майже як детективи, що ведуть історичне розслідування.

Під час зустрічі відбулася дуже цікава розмова з читачами, обговорення різних підходів до викладання історії, як науки, до створення літературного образу певного історичного періоду, важливість приділяння уваги авторами історичних романів навіть дрібним деталям у описаннях історичних періодів у художній літературі.

Наприкінці заходу усі бажаючі змогли придбати книжки письменника з автографом автора, особисто поспілкуватися з нашими гостями, сфотографуватися з ними. Павло Правий подарував нашій бібліотеці свої видання, за що ми йому надзвичайно вдячні і бажаємо йому творчих успіхів!

Зустріч відбулася у невимушеній та теплій атмосфері.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>