Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

9 лютого 2017 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна вже традиційновідбувся вечір, присвячений вшануванню пам'яті талановитійшої людини, чиє ім'я носить наша бібліотека - Олександра Сергійовича Пушкіна, цього геніального поета, громадського діяча, волелюбного борця за свободу, чий поетичний геній, палке та влучне слово, легкість та витонченість рим стали взірцем для багатьох поколінь поетів, надихали його сучасників і продовжують захоплювати його літературних послідовників та прихильників таланту.

На жаль, життя поета обірвалося рано через низку трагічних обставин, завершальною точкою яких стала його дуель з французьким дворянином Жоржем де Геккерном (Дантесом) 27 січня (8 лютого за новим стилем) 1837 року, значною мірою спровокована образливими чутками та неприязним ставленням до Пушкіна О.С. з боку світського товариства.

Він пішов з життя під час сумної зимової пори, на злеті слави, у час максимального розквіту його таланту. Ця пора року взагалі відігравала якусь символічну роль, як у житті, так і у творчості поета. Він присвятив багато свого літературного доробку описанню краси зимової природи. Пушкін водночас захоплювався білосніжними просторами лісів, скутих льодом річок, безкраїх забілених снігом степів, але часто змальовував зиму бурхливою та загрозливою стихією, яка несе бурани, заметілі і може зашкодити тому, хто став на її шляху.

Тож розпочався захід з презентації творчості поета «Метелям не задуть свечу», в якій ми спробували розкрити ставлення поета до образу зими, різні художні прийоми та символізм у її зображенні. Під час заходу лунали записи віршів та пісень на слова О.С. Пушкіна у виконанні відомих артистів театру, опери, кіно, присвячені зимовій порі. Наші читачі мали змогу переглянути уривки з фільмів за творами поета, такі як «Метель», «Русский бунт», тощо.

Нашими гостями цього разу стали прихильники таланту О.С. Пушкіна, активні читачі нашої бібліотеки, які взяли участь у обговоренні творчості поета, виступали з власними поетичними творами, ділилися думками. Білоцерковський В.В., наш постійний читач, вразив присутніх чудовим виконанням романсів за творами О.С. Пушкіна та уривком з опери «Євгеній Онєгін»

Захід відбувся у затишній та дуже теплій і дружній атмосфері.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>