Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

19 жовтня 2016 року виповнилося 205 років з дня відкриття Імператорського Царскосельського Ліцею, в якому навчався майбутній великий поет, майстер універсальнійшого з мистецтв – мистецтва слова – Олександр Сергійович Пушкін.

В ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературна година «Унылая пора! Очей очарованье!» присвячена творчості великого поета.

Пушкін не раз повторював, що осінь - його найулюбленіша пора року. Восени він краще і більше писав, на нього находило «натхнення».

 «Болдинська осінь» Пушкіна подарувала світові дуже багато цікавих і талановитих творів, як у прозі, так і у віршах. Болдіно, родинний маєток Пушкіних, благотворно вплинув на Олександра Сергійовича, йому подобалася самітність, чисте повітря, красива природа. До того ж йому ніхто не заважав, тому письменник творив з раннього ранку і до ночі, поки муза не покидала його.

«Болдинська осінь» в житті Пушкіна вважається найяскравішим періодом його творчості. Саме в селі він розкрився в багатьох жанрах і створив максимальну кількість творів за невеликий відрізок часу.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>