Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Народознавча година "Традиційні ремесла та промисли України"
18 березня дитячий відділ ЦПРБ ім.О.С. Пушкіна провів народознавчу годину, в якій взяли участь учні 4-а класу 225 школи. Захід був присвячений народним ремеслам та промислам України. Адже українська майстерність по-справжньому займає найвищу ланку в історії нашої Батьківщини та прагне осмислення нашого коріння. Щоб зрозуміти та осягнути дух українського народу ми маємо якнайглибше поринути в історію нашого минулого.
Народознавча година розпочалась із ознайомлення дітей з народними традиційними ремеслами та промислами України, такими як ткацтво, гончарство, писанкарство, народна вишивка. Також, учні дізнались: як виглядала справжня українська хата, яке було в ній начиння, як в ній хазяйнувала газдиня та яке вбрання носили українці.
Бібліотека підготувала експозицію, на якій представили старовинне українське полотно з веретеном; писанки та писачки; керамічні вироби та вишиванки. Коваль Надія Петрівна розповіла про технологію виготовлення полотна. Знання, якими поділилась наша колега, були передані їй бабусею. Учні були приємно здивовані, побачивши українські рушники, яким сягнуло понад 80 років.
На завершення заходу діти мали змогу закріпити отримані знання переглядом українських мультфільмів – «Солом’яний бичок» та «Котик і Півник». У запропонованих до уваги мультфільмах можна було переглянути найбільш розповсюджені на території України ремесла та промисли, що використовувались нашими предками в повсякденному житті.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>