Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Творчий вечір з Анастасією Дмитрук

12 лютого о 15.00 в Центральній публічній районній бібліотеці ім. О.С. Пушкіна відбувся зворушливий творчий вечір молодої київської поетеси Анастасії Дмитрук, талант якої розкрився відносно нещодавно, але вже завоював серця численних прихильників. Каталізатором її творчості стали важкі часи, які переживає нині наша держава – розв’язану проти неї агресію сусідньої країни, необхідність боронити її суверенітет. У такі часи безцінною перлиною стають слова патріотичної поезії, що надихає, підтримує і, навіть, рятує.

Зала, у якій відбувалася зустріч була переповнена бажаючими почути пронизливу поезію Анастасії та пісні, створені за її віршами. Гостей дійсно було багато – ті, кому не вистачило місць у залі, слухали стоячі під стінами та у проході. Усі присутні були глибоко зворушені талантом юної поетеси, її натхненною та світлою вдачею, душевним теплом її творів. Це був дійсно прекрасний і не звичайний творчий вечір, адже у всіх присутніх складалося враження, ніби всі ми є учасниками тихої довірливої розмови, сповненої і любові, і тепла, і болі, і радості. Поетичне слово Анастасії легке та прозоре, воно має чоловічу силу справедливого гніву та віри у перемогу правди, а також жіночу цілющу силу кохання, непереможного настільки, що воно долає усі перешкоди.

Під час творчого вечора лунали щирі оплески, іноді від сили почуттів у очах присутніх проглядали сльози, адже на екрані змінювалися кадри нещодавніх подій Революції Гідності та протистояння на сході України. Анастасія, яка спілкується із багатьма прихильниками в Україні та за її межами, розповідала про свою творчість, про те, з якими людьми мала змогу познайомитися останнім часом – серед них багато хлопців та дівчат, які захищають нашу країну, мешканців заходу та сходу нашої держави. Усі ці люди різні, але вони прагнуть миру і свободи.

Зустріч пройшла у душевній теплій атмосфері. Після її завершення усі присутні отримали можливість поспілкуватися із поетесою особисто, отримати її автограф, придбати збірку її поезії.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>