Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Рік разом з волонтерською групою
«Лента за лентой»

Рівно рік тому до нас, працівників Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С. Пушкіна, завітали невтомні трудівниці волонтерської групи «Лента за лентой», які допомагають українській армії та створюють численні благодійні акції – відтак, з того пам’ятного дня розпочалося наше знайомство та дружба і дуже щільне співробітництво!

А все розпочалося з того, що у 2014 році в Каптерці на Сагайдачного волонтери Олеся Корягіна, Юля Шостак і Андрій Вовк розпочали плетіння маскувальних сіток. До них поступово приєднувалося все більше людей, тож восени волонтери розділилися на 4 великі групи, які почали самостійне життя з власними назвами, сподіваннями, планами, координаторами та «плетунами», які тепер мали змогу обирати ту групу, до якої було простіше добиратися і де було зручніше працювати.

Так в підвальчику нашої бібліотеки виникла група "Лєнта за лєнтою" на чолі з координаторами Світланою Серебряною і Тетяною Сахно.

Наша бібліотека стала для волонтерів цієї групи гостинною домівкою, майстернею ідей та творчою вітальнею.

Стараннями цих відчайдушних жінок та чоловіків здійснено так багато добрих справ, що ми вважаємо за необхідне щиро подякувати за кожну з них, велику та маленьку, помітну всім та скромно приховану: волонтери постійно плетуть для військових маскувальні сітки, збирають для них продукти, корисні речі, одяг, постільну білизну, передають домашні консервації та різні смаколики, шиють білизну, в’яжуть шкарпетки та інший одяг, а також багато працюють з дітьми та молоддю, щоб ті теж посильно брали участь у добрих справах.

І дійсно, знаходиться багато небайдужих людей – діти передають нашим мужнім захисникам малюнки, листівки з побажаннями миру, сил та здоров’я, виготовляють обереги разом з батьками, створюють своїми руками різноманітні сувеніри – роблять все, щоб своїми дитячими руками наблизити мир та спокій.

До волонтерської групи приєдналися численні її учасники, серед яких молодь та люди середнього й старшого віку, навіть діти! Тут разом зустрілися представники зовсім різних професій, напрямків освіти, різноманітних хобі та унікальних талантів, але усіх об’єднує палке бажання миру, спокою для нашої країни та всього світу, прагнення допомогти ближнім своїм та залучити якомога більше коло до гарних та щиросердих справ.

Працюють весело та з вогником у очах – все схоже на атмосферу стародавніх українських вечорниць, коли люди збиралися разом працювати, спілкуватися, обмінюватися думками та гарно проводити час. Не обходиться й без чаювання та інтелектуальних розмов, обміну творчими ідеями.

Зусиллями наших волонтерів у зону АТО для військових за цей рік було сплетено та відправлено більше ніж 427 маскувальні сітки, що тепер захищають бійців, була налагоджена співпраця з іншими волонтерськими групами, проведені волонтерські акції на відкритих майданчиках. Під час однієї такої акції на Михайлівській площі волонтери та кияни, що долучалися до акції протягом дня, сплели найбільшу маскувальну сітку– так було встановлено рекорд України!
Працівники бібліотеки у свій вільний час також беруть участь у роботі групи «Лента за леной» – плетемо пліч о пліч з волонтерами маскувальні сітки, збираємо допомогу військовим, залучаємо молодь до такої роботи, проводимо численні заходи з патріотичного виховання, разом з нашими читачами робимо майстер-класи з виготовлення оберегів та багато іншого.

Тож сьогодні, коли нашій співпраці виповнюється рік, хочемо побажати усім учасникам групи «Лента за лентой» - такого бажаного миру, сил та здоров’я, натхнення та творчих осяянь, які приведуть нас до успіху!

Дякуємо вам, наші дорогі друзі!

Миру вам та процвітання!

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>