Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Літературна година «Світ пушкінської поезії»

8 червня 2015 року в ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературна година «Світ пушкінської поезії», присвячена 216 -й річниці від дня народження О. С. Пушкіна – великого генія літератури.

Олександр Сергійович Пушкін – один з найяскравіших поетів «золотого віку», який залишив незабутній спадок в літературі.

Сьогоднішню нашу зустріч ми присвятили безсмертній творчості поета.

Світ пушкінської поезії – це світлий, добрий, радісний світ любові, дружби і творчості. Він надзвичайно широкий і тому включає в собі все: злети та падіння, успіх та розчарування, радість та сум, любов та дружбу, зраду та підступність.

Поет відтворює свої відчуття та хвилювання у віршах. Він живе в них. Кожний його вірш можна порівняти з дорогоцінним камінням, з янтарем, в середині якого знаходиться жучок. Так і в віршах Пушкіна. В кожному з них є своя серцевина, ядро, в якому і закладена головна думка. У своїх віршах поет звертається до різних тем.

Світ поезії Пушкіна надзвичайно різноманітний. Тема кохання та дружби зустрічається майже скрізь. Багато віршів присвячені природі. Поет був проти необмеженої влади однієї людини над другою.

Всю лірику Пушкіна можна уявити як нескінченний роман у віршах, головною темою якого є внутрішній світ ліричного героя з його почуттями та хвилюваннями.

Для присутніх були продемонстровані відеопрезентації підготовлені працівниками бібліотеки: «Цікаві факти з життя та творчості Пушкіна» та «Артисти театру і кіно читають вірші Пушкіна».

Перед гостями виступили члени київської пушкінської громади.

На завершення свята відбулося чаювання.

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>