Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Акція «Маки – квітки пам’яті»

30 квітня 2015 року колектив ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна дружно приєднався до підготовки таких важливих свят - світлого та чуйного Дня пам’яті та примирення (8 травня) і героїчної 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня), адже бібліотеки ніколи не бувають осторонь визначних історичних подій та пам’ятних дат!

Щороку у ці дні ми проводимо численні урочистості, зустрічі, виставки, готуємо презентації на історичні та морально-етичні теми.

У цьому ж році, як відомо, змінився формат традиційного святкування Дня Перемоги - Україна долучилася до загальноєвропейської традиції вшанування жертв Другої Світової війни із використанням символічної квітки червоного маку, як знаку пам’яті про надзвичайний людський подвиг.

Тож ми, окрім запланованих святкових заходів, вирішили почати з доволі творчої та приємної справи - виготовлення символів Дня пам’яті та примирення – красивих та ніжних, яскравих та ошатних штучних квіток червоних маків.

Усі зібралися в читальній залі, підготували матеріали для роботи та провели своєрідний веселий майстер-клас із виготовлення квіточок. Ідея прийшла до нас майже спонтанно, як раптовий подих чистого повітря. Працювали весело та натхненно – усе було схоже на традиційні українські вечорниці, коли жінки, зібравшись разом увечері, спільно займалися якимось рукоділлям. Маки вийшли на славу, їх виготовили з червоного фетру та прикрасили бісером. Кожна квіточка ставала брошкою – вона була посаджена на булавку, якою можна прикріпити мак до одягу, сумки, шарфика чи почепити на волосся, як прикрасу.

Цікаво, що до нашої роботи з радістю приєдналися й читачі, які завітали до бібліотеки та зацікавилися майстер-класом!

Ми дуже вдячні усім, хто працював разом із нами.

Загалом ми встигли за дві години роботи виготовити 100 маків, які плануємо передати для вручення ветеранам, гостям та учасникам урочистих святкових заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги, які будуть проводитися 8 – 9 травня в Оболонському районі міста Києва.

Щиро вдячні усім, хто приєднався до нас!

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>