Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Оболонському району 40 років!

 

3 березня 2015 року, ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна знову відвідали юні гості – до нас завітали учні 9-б класу спеціалізованої школи №239.

А приводом для цих гостин стало справжнє свято - цього року усі мешканці Оболоні, та й взагалі усі кияни, відзначають 40-річний ювілей Оболонського району м. Києва! Для того, щоб відзначити це свято, щиро привітати із ним один одного ми зібралися у стінах бібліотеки.


Гостей зустріла весела музика – лунали пісні, присвячені Оболоні та її мешканцям. Після короткого урочистого привітання розпочався захід, під час якого, наші гості, ми дуже на це сподіваємося, дізналися багато цікавих та захоплюючих фактів з історичної минувшини та сьогодення Оболонських земель.

На наших юних читачів чекала яскрава мультимедійна презентація «Оболонському району м. Києва 40 років! Вітаємо сусідів!».

Якою були первісні Оболонські землі, а також за часів Давньої Русі й козацької держави? Що означає назва «Оболонь»? Як жили та про що мріяли мешканці Оболоні у 17-19 століттях, чим жили у 20 столітті? Коли Оболонь влилася у велике місто Київ та як змінилася з тих часів до сьогодення?

На ці та багато інших запитань ми шукали відповіді разом із нашими гостями. Приємно зазначити, що сучасні хлопці та дівчата проявляють обізнаність у історії, цікавляться минувшиною та беруть активну участь у сучасних процесах становлення громадянського суспільства.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері.

Ми сподіваємося на нові творчі зустрічі та завжди чекаємо на гостей!

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>