Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Творча зустріч із дитячим письменником та поетом Олександром Дерманським

18 лютого 2015 року у ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна знов побували гості – цього разу до нас завітав відомий дитячий письменник та поет Олександр (Сашко) Дерманський, щоб поспілкуватися з юними читачами нашої бібліотеки – учнями 3-го та 4-го класів школи №225 Оболонського району м. Києва. Читальна зала бібліотеки скоро сповнилася дитячим гомоном – школяриків було багато, усі вони нетерпляче чекали на зустріч із улюбленим письменником, адже дехто з дітей вже був знайомий із його творчістю.

Тож, коли Сашко Дерманський увійшов до зали, його радісно зустріли усі численні слухачі. Він відразу перейшов до справи: вільно та невимушено спілкуючись із дітьми, Сашко представив їм свої книжки, старі й нові видання, заходився розповідати про його перші літературні спроби, історію написання книжок, їх героїв та сюжетні цікавинки.

Очі маленьких читачів заблищали – вони захоплено слухали письменника, хором відповідали на його запитання, бажали знати, чим же завершуються усі ті чудернацькі історії, які він згадував. Дехто навіть вдавався до хитрощів, й своїми запитаннями намагався змусити письменника розкрити сюжети його казок, але Сашко зауважив дітям, що треба не лінуватися й самим прочитати книжки, адже жодний прискорений переказ твору не зможе замінити те задоволення, яке приносить читання книги.

Сашку Дерманському задавалося багато запитань: про його життя, і творчі плани, діти також цікавилися, де можна придбати його видання. Треба зазначити, що серед запитань було багато смішних та курйозних – вони викликали щирі посмішки у всіх присутніх.

Наприкінці зустрічі Сашко Дерманський познайомив дітей із своїми кумедними віршами – поетичний талант автора не залишив байдужими ні дітей, ні дорослих. Поетичне слово Сашка легке та жартівливе, воно сповнене теплоти та щирого й доброго гумору. Тож діти вволю насміялися, а потім скупчилися навколо письменника, бажаючи взяти у нього автограф та поспілкуватися.
Ми щиро вдячні Сашку Дерманському за теплий вечір, його чудові книжки та прекрасне спілкування з дітьми. Сподіваємося на наступні зустрічі у нашій бібліотеці із цим прекрасним дитячим письменником.

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>