Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Літературна зустріч "Поет на всі часи"

10 лютого 2015 року виповнилося 178 років від дня трагічної загибелі Олександра Сергійовича Пушкіна на дуелі.

В ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулася літературна зустріч присвячена великому генію літератури
Вшанувати пам'ять великого поета прийшли члени київської пушкінської громади – Смушков І. М., Самойлова Т. А., Ященко С. М.; постійний читач нашої бібліотеки і шанувальник творчості Пушкіна – Молчанов І. М.

Цікаві доклади, вірші про О. С. Пушкіна та переклади творів поета на українську мову були запропоновані до уваги гостей бібліотеки.

Вечір пам’яті великого поета був присвячений пам’ятникам Олександру Сергійовичу Пушкіну, які встановлені в усіх куточках світу.

 

Пам’ятники, встановлені людьми – немов маяки, що освітлюють шлях для майбутніх поколінь, направляють нас як кораблі в обхід рифів, мілин, і скритих течій сучасного життя. Частина пам’ятників через деякий час руйнується самими людьми, а разом з ними вгасає і світло. В деяких випадках це оправдано, так як пам’ятник, встановлений тирану, завойовнику, помилковому пророку веде людей неправедною дорогою. Але, на щастя, є люди, чия доля і спадщина в усі часи і для всіх поколінь залишаються прикладом.

«Я памятник себе воздвиг нерукотворный…» - такі знайомі строки… І вдячні нащадки встановлюють пам’ятники улюбленому поету, як дань любові, поваги і вдячності за велику творчість і яскравий талант.

В світі на даний час встановлено біля 300 пам’ятників Олександру Сергійовичу Пушкіну, пам’ятників різних – і солідних монументів з мармуру і бронзи, і скромних бюстів, які стоять серед зелені скверів і парків … Там де живе вдячливість і любов…

Співробітники абонементу підготували та продемонстрували відеопрезентацію «Поет на всі часи».

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>