Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Методичний семінар –практикум для провідних працівників шкільних бібліотек

06.02.2015 об 11.00 у читальній залі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбувся семінар для працівників шкільних бібліотек за темою «ДСТУ ГОСТ 7.1.2006 «Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання».

Сьогодні гостями ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна стали наші колеги – працівники шкільних бібліотек Оболонського району м. Києва, які завітали до нас підвищити професійний рівень, обмінятися досвідом бібліотечної роботи та почути важливу інформацію щодо вимог та стандартів сучасного бібліографічного запису.                                                                         

Семінар для наших колег підготувала та провела заступник директора ЦБС Оболонського району м. Києва Львович О.М., яка представила усім слухачам мультимедійну презентацію, під час якої познайомила колег із новими вимогами ДСТУ ГОСТ 7.1.2006, розповіла про їх суттєві відмінності у порівнянні із старими правилами складання бібліографічних записів та описів літератури. Учасники семінару взяли участь у практичних заняттях, під час яких ретельно розглядалися конкретні приклади бібліографічних записів та їх особливості і відмінності від старого стилю.

Зустріч пройшла плідно у теплій атмосфері. Слухачі семінару жваво обговорювали бібліотечну роботу, охоче ділилися досвідом.

 

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>