Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Нас вітає Оболонь!

10 грудня 2014 року об 11.00 до читальної зали ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна знову завітали юні гості, щоб взяти участь у краєзнавчих читаннях, присвячених історичній минувшині та сьогоднішній ролі Оболонського району у складі столичного міста Києва.

Цього разу нашими гостями стали 27 учнів 2-а класу школи №225, для яких ми, співробітники бібліотеки, підготували та представили яскраву мультимедійну презентацію-розповідь про історію Оболоні та її сьогодення. Діти вперше були в нашій бібліотеці, тож спочатку ми розповіли їм про сам заклад, окреслили спектр наших можливостей та послуг, запропонували стати нашими постійними читачами та брати участь у всіх цікавих творчих заходах бібліотеки.
Протягом віртуальної екскурсії по Оболоні діти дізналися багато цікавого: ми розповідали їм про головні ознаки району, час його утворення, яким є герб та прапор Оболоні, про те, що означає сама назва «Оболонь» і якою була ця земля у прадавні часи, у дохристиянську історію, у період Київської Русі, у козацьку добу та яке важливе значення займає тепер Оболонський район у складі міста Києва. Адже у Оболонському районі, доволі молодому за міркою історії, тепер зосереджено не лише потужне виробництво, але й будуються прекрасні житлові комплекси, діють численні освітні, культурні та розважальні заклади, а міський ландшафт доповнюють елегантні паркові зони, набережна та численні скульптурні композиції.
Особливо дітям сподобалося дізнаватися про маловідомі «цікавинки» Оболоні. Треба зазначити, що наші юні гості активно долучалися до обговорення, проявляли кмітливість та виявляли гарне знання рідного краю. Вони активно доповнювали лекцію своїми спостереженнями, коментарями, наперебій розповідали про факти, які дізналися про Оболонь від батьків, або на уроках у школі.

Захід пройшов бурхливо у веселому та жвавому спілкуванні. І нам, дорослим, і, сподіваємося, дітям, дуже сподобалося таке веселе краєзнавство.

Запрошуємо наших юних друзів знову відвідати бібліотеку!

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>