Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

На зустріч із поезією!

25 листопада 2014 року о 09.20 в затишному приміщенні ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулися поетичні читання, присвячені життю та творчості видатного німецького мислителя, філософа, драматурга, поета та мистецтвознавця Йоганна-Крістофа-Фрідріха Шиллера.

Першими до нас завітали учні 9а класу школи №225, для яких співробітники організували короткий екскурс по відділам бібліотеки, запропонували їм стати нашими постійними читачами та представили яскраву мультимедійну презентацію-розповідь про творче становлення та літературний доробок Фрідріха Шиллера, а також історичне тло, на якому розгорталися події його бурхливого та непростого життя.

Юним гостям бібліотеки запропонували згадати найвідоміші твори поета, із якими вони знайомилися ще у 7-му класі, та заново відчути силу та глибину думок автора, красу та актуальність його поезії. Адже благородство, бажання бути вільним та перетворювати світ на кращий – не втрачає сили з плином часу.

Юнаки та дівчата уважно слухали розповідь, а наприкінці заходу взяли участь у масовому читанні одного з найвидатніших та найсвітліших творів Фрідріха Шиллера «Оди радості», текст якої взятий за основу гімну Європейського Союзу.

Відразу після завершення першої зустрічі, до нас завітали нові гості – учні 9-б класу школи №225. Для них також були організовані екскурсія бібліотекою та запис до абонементу і читальної зали, а також повторена вже згадана презентація-розповідь про життя та творчість Ф.Шиллера. І знову атмосфера зустрічі була найсприятливішою, дружньою та затишною – і ми, працівники бібліотеки, і наші гості – усі отримали чудові враження від цікавої розповіді, спілкування та яскравих й влучних рим німецького поета.

Сподіваємося, що наші юні відвідувачі дізналися багато цікавого та запрошуємо усіх до нас на нові заходи.

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>