Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Краєзнавчі читання «Вас вітає Оболонь!»

19-20 листопада 2014 року в приміщенні ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна працівниками бібліотеки були організовані краєзнавчі читання, темою яких стала історична минувшина та сучасна роль Оболонського району в складі столичного міста Києва!

У перший день краєзнавчих читань гостями бібліотеки стали учні 4-а класу школи №225, які завітали до затишної читальної зали разом із своїм викладачем Оксаною Анатоліївною. Для наших юних гостей ми підготували яскраву розповідь про давню історію Оболонських земель - їх славетне дохристиянське минуле, часи Київської Русі та добу козацької держави, а також про поступове приєднання Оболоні до міста Києва та сучасний розвиток району. Лекцію супроводжувала мультимедійна презентація, підготовлена працівниками бібліотеки – діти впізнавали знайомі місця Оболоні, активно відповідали на запитання.

Зустріч відбувалася у жвавій атмосфері веселого спілкування, а наприкінці лекції діти отримали приємні враження від маленького сюрпризу - перегляду кількох мультиплікаційних пригод «Маші та ведмедя».

Наступного дня, 20 листопада, до нас завітали учні 5-а класу школи №239 на чолі із педагогом Аліною Олександрівною. Юні гості приємно вразили колектив бібліотеки палким відгуком усієї аудиторії на поданий їм краєзнавчий матеріал - діти проявляли надзвичайну активність та обізнаність. Вони наввипередки розповідали про цікаві місця Оболонського району, доповнювали лекцію своїми спостереженнями та маловідомими фактами. Зустріч відбувалася у теплій, жвавій та невимушеній атмосфері.

Ми впевнені, що розуміння історичного тла та сьогодення рідного краю мають важливе значення для кожного. Адже, завдяки цьому, ми усі можемо активно допомагати створювати гарне, комфортне та затишне середовище, піклуватися про природу та навколишній світ.

Ми вдячні вчителям та нашим юним гостям за відвідини бібліотеки та чекаємо на нову зустріч у нашому гостинному літературному колі.

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>