Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

27 лютого 2014 року в приміщенні ДМШ №219 під патронатом управління культури, туризму та охорони культурної спадщини і управляння освіти Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації, а також спільними зусиллями дирекцій ДМШ №219, СЗШ №37 та працівників ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбулося літературно-музичне свято «На перехресті Музи й Долі» з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження видатного українського поета та громадського діяча Т.Г. Шевченка та святкування Року Тараса Шевченка в Україні.
Концертна програма розпочалася о 16.00 й складалася із театралізованих, музичних, вокальних, хорових виступів, присвячених постаті Шевченка, а також його віршів, народних пісень та музичних композицій. Учасниками концерту стали учні та викладачі ДМШ №219 і СЗ Ш №37 – діти разом із викладачами розігрували сценки із життя юного Тараса Шевченка, перемежовуючи їх концертними номерами. У заході брали участь: хор учнів старших класів та ансамбль хлопчиків «Котигорошко» під керівництвом Галини Тамілиної, а також інструментальний ансамбль учнів та викладачів, ансамбль скрипалів під орудою Віри Абрамової, фортепіанний дует, сольні вокалісти та інші учасники концерту.

Діти та дорослі артистично та захоплено виконували твори на слова поезій Шевченка, грали народну музику, читали вірші.

Співробітники ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна підготували мультимедійну презентацію для візуального супроводу концерту – яскраві та красномовні кадри протягом всього концерту розповідали про головні події Тарасового життя. Також під час заходу діяла книжкова виставка, на якій були представлені поетичні та художні твори Шевченка, різноманітна публіцистика та біографічні праці відомих знавців життя поета з фонду ЦПРБ ім.. О.С. Пушкіна.

Концерт відвідали учні шкіл, їх батьки та усі бажаючі!

Вечір відбувся у теплій, затишній, творчій атмосфері.

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>