Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

Калейдоскоп подій

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

10 лютого 2014 року в читальні залі ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна відбувся літературний вечір

«Творчі паралелі:«Два генії, дві долі…», присвячений Олександру Сергійовичу Пушкіну і Тарасу Григоровичу Шевченко – славі та гордості великих народів – російського і українського.

 

10 лютого – День пам’яті великого російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна. 177 років тому скорбна дата загибелі поета стала Днем його пам’яті, яка вшановується тими, хто усвідомлює велич і значення людини, слава якого безсмертна.

2014 рік в Україні – Рік Тараса Шевченка, 200 років від дня народження великого українського письменника.

Безсмертні та могучі сили їх таланту, глибина думки, ніжність лірики, гострота і пристрасть слова, пісенність віршів, самовіддана любов до Батьківщини і свого народу.

Бібліотекарі читальної зали та абонементу підготували та провели відеопрезентацію.

На заході були присутні представники Київської Пушкінської громади в Україні, співробітник Національного художнього музею України, читачі бібліотеки та бібліотекарі.

 

Головний бібліотекар по роботі з дітьми ЦБС Голосіївського району Логвиненко З.А. та завідуюча бібліотекою № 15 для дітей Голосіївського району Дубінюк А.І. подарували книги про творчість О.С. Пушкіна.
Обговорення творчості великих поетів, читання віршів, висловлення особистих думок продовжилося за круглим столом в теплій дружній атмосфері.

 

Всі події

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>