Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Шановний користувачу!

Вам слід буде зробити вибір БД "книги" або "статті" в кінці сторінки.

У лівій частині екрану "Формирование запроса" Ви зможете створити складний або простий пошук. Для цього необхідно об‘єднати оператори «и», «або», «и-не» і ввести Терми декількох відповідних Полів пошуку (за автором, назвою, персоналією, ключовим словом) .

У правій частині екрану розташований "Список словників ". Вони також допоможуть вести пошук . Завантажте один із запропонованих словників і відразу вийдете на конкретні документи, клацнувши на відібраному терміні. Необхідний термін можна знайти або послідовним перегортанням сторінок словника (кнопка «Вперед»), або введенням знизу екрану, у відповідному віконці, перших літер терміну .

Щоб сформулювати складний запит, за допомогою словників, необхідно: знайти термін, виділити його і перетягнути у ліву частину екрану у відповідне поле ввода (Автор, Назва , Персоналії і т. і . ).

Для пошуку будь-якого фрагменту терміну ( частини слова або словосполучення ) перед його введенням необхідно ввести знак (*) . Наприклад , при вводі терміну «*історія» в полі " Назва" Ви отримаєте всі назви , в котрих присутнє слово «історія» незалежно від того, де у назві опису документа воно знаходиться . Якщо не використовувати знак (*), то Ви отримаєте тільки назви , що починаються з цього слова. Наприклад, по запиту «історія» без використання знаку (*) будуть знайдені записи:

- Історія України
- Історія русів

Але не будуть знайдені записи:

- Сторінки української історії
- Україна і всесвітня історія

Також Ви можете налаштувати : "Сортировку" (за Номером документу, Автором або Назвою ), "Бібліографічний рівень " , "Тип запису " , "Розмір порції " документів, що виводяться на одній сторінці .

Більш детальну інструкцію з складного пошуку Ви можете отримати , натиснувши кнопку «Помощь», у вікні «Формирование запроса».

База данних "С т а т т і"

База данних "К н и г и"

 

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової
Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного
Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна
Публічна бібліотека № 138
Дитячі бібліотеки
Бібліотека
ім. Аркадія Гайдара
для дітей
Бібліотека
ім. Олени Пчілки
для дітей
Бібліотека
ім. Саші Чекаліна
для дітей
Бібліотека № 102
для дітей
Бібліотека № 120
для дітей
Бібліотека № 129
для дітей
 
 

 
  © 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ  

return_links(); ?>