Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

Центральна публічна районна бібліотека
ім. О.С.ПУШКІНА

ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Шановний користувачу!

Електронний каталог Центральної публічної районної бібліотеки ім. О.С.Пушкіна створено за допомогою АІБС "MARC- SQL ", яка існує у міжнародній бібліотечно-інформаційній практиці і повністю відповідає всім вимогам міжнародних та вітчизняних стандартів.
Електронний каталог (ЕК) складається
з двох баз даних:
База даних книг або електронний каталог книг (ЕКК) містить в собі бібліографічні записи книг з усіх галузей знань українською та іншими мовами, що увійшли до фонду бібліотеки з 2003 року і до сьогоднішнього дня. На даний момент бібліотека веде ретроконверсію більш ранніх видань.

База даних статей або електронна систематична картотека статей (ЕСКС) відтворює бібліографічні записи статей із періодичних видань (журнали та газети) з усіх галузей знань українською та іншими мовами. Картотеку створено у 2000 році. Слід відзначити, що вона має відомості про статті з періодичних видань, які вийшли до 2000 року. Для цих та більш пізніх видань, ЕСКС носить інформаційно-рекомендаційний характер тому, що журнали в нашій бібліотеці зберігаються до 5 років, а газети – до 3 років. При необхідності Ви можете звернутися до національних та державних бібліотек України, які є депозитаріями.

На даний момент Ви не можете зробити замовлення прямо зі сторінок ЕК, але можете використати наш каталог як інформаційно-рекомендаційну базу, скопіювати бібліографічні записи документів, які Вас зацікавили, щоб скласти з них бібліографічний список використаної літератури до реферату, курсової та ін. або прийти з ним до нашої бібліотеки.

Д О П О М О Г А

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової
Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного
Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна
Публічна бібліотека № 138
Дитячі бібліотеки
Бібліотека
ім. Аркадія Гайдара
для дітей
Бібліотека
ім. Олени Пчілки
для дітей
Бібліотека
ім. Саші Чекаліна
для дітей
Бібліотека № 102
для дітей
Бібліотека № 120
для дітей
Бібліотека № 129
для дітей
 
 

 
  © 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ  

return_links(); ?>