Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту

ЦЕНТРАЛЬНА ПУБЛІЧНА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА
ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Наші координати

Як записатись

Правила користування

Інтернет-центр

Наша бібліотека (фотогалерея)

Про О.С. Пушкіна


Пошук по сайту

 

Бібліотека ім. О.С. Пушкіна відкрита в 1947 році на базі міської читальні, створеної у 1901 році в одному із найдавніших поселень Києва - Подолі. В 1977 році при утворенні нового адміністративного району, бібліотеку було реорганізовано в центральну районну бібліотеку ім. О.С. Пушкіна Мінського району столиці.
Книжковий фонд бібліотеки - 193,0 тис. примірників. Щорічно обслуговує 16,0 тис. користувачів; кількість відвідувань за рік - 61,0 тис.; книговидач - 269,0 тис. примірників.

Cайт бібліотеки ім. О. С. Пушкіна буде корисним для усіх, зацікавлених у отриманні корисної інформації. Так, дізнатись про наявність в бібліотеці певної книги можна за допомогою електронного каталогу. Для отримання інформації про періодичні видання, які наявні у бібліотеці, дивіться розділ бібліотека передплатила. Усі читачі нашої бібліотеки також мають змогу безкоштовно скористатися послугами Інтернет-центру.

Якщо Ви ще не стали читачем нашої бібліотеки, радимо подивитись наступні розділи: наші координати, як записатись, правила користування бібліотекою. Вам також може бути цікаво подивитись на підбірку фотографій нашої бібліотеки.

На нашому сайті Ви також можете знайти краєзнавчу інформацію про район Оболонь, в якому розташована бібліотека, та підбірку наукових статей про життя та діяльність О. С. Пушкіна, на честь якого названо нашу бібліотеку.

 

Публічна бібліотека
ім. Анни Ахматової
Публічна бібліотека
ім. Панаса Мирного
Публічна бібліотека
ім. Самеда Вургуна
Публічна бібліотека № 138
Дитячі бібліотеки
Бібліотека
ім. Аркадія Гайдара
для дітей
Бібліотека
ім. Олени Пчілки
для дітей
Бібліотека
ім. Саші Чекаліна
для дітей
Бібліотека № 102
для дітей
Бібліотека № 120
для дітей
Бібліотека № 129
для дітей
 
 

 
  © 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ  

return_links(); ?>