Наші бібліотеки на карті Києва // Карта сайту // Список оновлень матеріалів сайту
     

ДИТЯЧИЙ ВІДДІЛ
ЦПРБ ім. О.С.ПУШКІНА

Головна сторінка
ЦБС

Фотогалерея

Наші координати

Як записатись

Правила користування


Пошук по сайту

 

Година безпеки «Червоний. Жовтий. Зелений»

24 жовтня 2017 року до дитячого відділу ЦПРБ ім. О.С. Пушкіна на «Годину безпеки» завітали учні 2-а класу спеціалізованої школи №239.

Наші читачі трохи подорослішали - деякі вже самі без супроводу дорослих ходять до школи. Але на вулицях великого міста на дітей часто чатують небезпеки, тож не знати правил дорожнього руху не годиться!
Щоб зберегти життя та уникнути неприємних ситуацій на дорозі, кожній дитині слід знати правила дорожнього руху й завжди їх дотримуватись, адже попереду на дітей чекають осінні канікули! Тож тема безпеки є дуже актуальною.

Працівники дитячого відділу бібліотеки представили дітям виставку літератури за даною тематикою - розділ 39 «Транспорт (поїзди, машини, кораблі та ін.).

Разом з дітьми ми згадували права та обов’язки пішоходів, сигнали світлофору, якими бувають підземні та наземні переходи; розповідали дітям про заборонні, попереджувальні та інформаційно-вказівні дорожні знаки. Головний методист ЦБС Оболонського району продемонструвала відео-матеріали про реальну ситуацію щодо порушень правил дорожнього руху, як маленькими, так і дорослими пішоходами, а також кілька навчальних відео-роликів. Після перегляду вона, разом з дітьми обговорила побачене, вказала на які моменти треба звертати увагу під час перебування на вулиці. Були наголошені акценти на тому, щоб діти були пильними, спостережливими та уважними під час канікул.

А Ви хочете дізнатися щось цікаве про правила дорожнього руху і ще багато-багато цікавого?

Приходьте до нас!

 

© 2006- ЦБС Оболонського району, м.Київ

return_links(); ?>